2. El Otomatlar

Sıcak İçecek Otomatları

Gün içerisinde en çok tüketilen ürünlerin başında içecekler gelmektedir. Hem soğuk olsun hem de sıcak olsun vücudun ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Hayatımızın artık her köşesinde karşımıza çıkmaktadır.

Yiyecek İçecek Otomatları

Yiyecek içecek otomatları günlük hayatımızı kolaylaştırmakta ve insanlara yardımcı olmaktadır. Zengin ürün yelpazesi ile her çeşit ürünün bulunduğu ve ihtiyaçlarımıza anlık cevap veren muhteşem bir makinedir.

Soğuk İçecek Otomatları

İçecek otomatları sıcak ve soğuk şeklindeki sunumu ile kaliteli ürünleriyle hizmet etmektedir. Gün her saatinde otomattan seçeceğimiz zengin ürün ağı ile ödeyeceğimiz cüzi miktar ile istediğimiz ürünü alabileceğimiz muhteşem ötesi mini çay ocağıdır.

Set Üstü Makineleri

Cihaz içerisinde espresso özelliği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra anlık ve taze demleme özelliğiyle dikkat çekmektedir.

Ödeme Sistemleri

Anahtar sistemine kredi yükleme mantığıyla çalışan ve yüklenen krediyle ürün alışverişi yapılan sistemdir. Yapılan işlem bilgisi ekrana yazdırılarak kullanıcının işlemi görmesi sağlanır.

Necta Türkiye Teknovend

Firmamız Necta Türkiye, otomatik satış makineleri sektöründe sıcak, soğuk içecek otomat makineleri ve hazır yiyecek içecek otomat makinelerinin ithalatı, operatörlük, satışı ve satış sonrası servisi hizmetini vererek faaliyet göstermektedir.

<